Pomoc lidem z nesnáze

Vznikli jsme s účelem pomoci obětem agrese, podvodu a iracionální byrokracie, díky tomu vznikla naše dárvoská platforma Znesnáze, která vám pomůže z tíživé životní situace či s vašimi dobročinnými nápady. Neváhejte se na nás obrátit!

Hledáte pomoc?

Ozvěte se nám pro poradenství a konzultaci na jolana.buresova@znesnaze.cz, nebo si rovnou založte sbírku.

Kdy můžeme pomoci

Dostali jste se vy, nebo vaši blízcí do těžké životní situace? Naše dárcovská platforma Znesnáze pomáhá fyzickým i pránickým osobám, například nastartovat vaše charitativní projekty.

Ať už do vašeho života zasáhla nemoc, nebo jiné neštěstí, jsme tu pro vás, abychom vás vyslechli, nasměrovali a pomohli vám najít řešení.

Ohled na citlivost

Každou žádost pečlivě studujeme. Vedle finanční podpory poskytujeme také odborné poradenství. Zakládáme si na osobním a citlivém přístupu v rámci jednotlivých  případů.


Žádost o sbírku

Žadatel je povinen uvedené skutečnosti v žádosti doložit adekvátním způsobem, tj. připojit nejlépe písemné dokumenty (lékařské zprávy apod.), současně souhlasí s čestným prohlášením, že uvedené informace jsou pravdivé.

Nadační fond pomoci a Znesnáze schválí takovou žádost, jež má veřejně prospěšný účel. Neposkytujeme právní služby, poskytujeme odborné sociální poradenství.

Dále si Vás dovolujeme upozornit, že Nadační fond pomoci není finanční institucí zabývající se půjčkami. Účel Nadačního fondu pomoci je zcela odlišný. Nadační fond pomoci si proto vyhrazuje právo na žádosti tohoto typu nereagovat.

Příběhy, které jsme podpořili

Navzdory kulce

Navzdory kulce

Pomáháme obětem agrese. Ano, přesně to my děláme. Případ pana Miloše byl však jeden z těch nejděsivějších, se kterým jsme se měli možnost setkat.

Když dítě zkolabuje ve škole

Když dítě zkolabuje ve škole

Petr odešel do školy, kde se mu hned udělalo nevolno a zkolaboval. Paní učitelka zavolala matce, ať si pro syna přijede. Než stačila přijít, na místo už byla přivolána ambulance...

Terapie pro týranou holčičku

Terapie pro týranou holčičku

Když si do pěstounské péče berete dítě, mnohdy ani zcela netušíte, jak těžkým osudem si dříve muselo projít. O tom ví své také paní Milada.