Znesnáze

Otevřeli jsme bezpečné místo pro setkávání těch, kteří potřebují pomoc, s těmi, kteří ji nabízí.

Komu pomáháme

Naše dárcovská platforma umožní rychlé založení sbírky na pomoc lidem, kterým do života zasáhla smrt blízkých, havárie nebo jiná rodinná či osobní tragédie, nemocným a hendikepovaným lidem, obětem podvodu a trestného činu. Také jsme prostor pro neziskové projekty a organizace.

Sbírku si u nás mohou otevřít také neziskové organizace a projekty, které svou činností přispívají k dosahování obecného blaha.

Ověřené sbírky

Pravdivost příběhu je pro nás na prvním místě. Všechny sbírky před spuštěním ověřujeme.

Dárce tak může bezpečně a efektivně podpořit konkrétního člověka nebo projekt.

Méně byrokracie, více podpory

Sbírku založíte z pohodlí domova

Ať vyberete více nebo méně,
peníze vám zůstanou

Vybrané peníze
nedaníte

Dárce dostane potvrzení
o daru


Sbírky měsíce

Podejte společně s námi pomocnou ruku

Postavme malou bojovnici na nohy!

Laurinka se narodila předčasně v 25tt s porodní váhou 610 g a měřila 31 cm. Prvního půl roku života strávila ve Fakultní nemocnici Hradec Králové. Bohužel, však následky Laurinčina předčasného příchodu na svět nezůstaly bez zdravotních komplikací a trvalého postižení. Potýká se tak s dětskou mozkovou obrnou, poškozením mozku, zrakovým poškozením a dalšími diagonózmi. Pomozme Laurince na nohy!

Popovezeme Tomáška na jeho cestě!

Tomášek trpí těžkou mentální retardací, poruchou autistického spektra a je odkázán na péči rodiny 24/ 7. Pro pečující maminku samoživitelku je těžké vyjít: „Když se pak stane taková katastrofa, jako že se nám rozbije automobil, tak jsme naprosto nahraní. V minulosti nám již úžasní dárci Znesnáze z obtíží pomohli“, obrací se znovu maminka Eva na dárce s prosbou o pomoc s pořízením funkčního automobilu, bez ktrého se neobejdou.

Ženy auta půjčují!

Projekt Ženy auta půjčují a s ním navazující sbírka se zaměřují na zpřístupnění mobility ženám v tíživé životní situaci. Vyvrací řeči zlých jazyků, že ženy za volant nepatří! Projekt vznikl z iniciativy platformy pro sdílení aut HoppyGo. Pro většinu těchto žen (matky samoživitelky, pečující atp.) se vlastnictví auta stává čím dál tím více nedostupnou záležitostí. Kromě zápůjček aut nově pomáháme i s dostupností řidičských průkazů. Připojte se k nám!

Dokážeme rychle a bezpečně spojit mnoho lidí a zajistit tak finanční pomoc tam, kde je to potřeba.