Podpořili jsme Českého Ježíška!

27. října 2016

Kdo z Vás nemá rád Vánoce? A ještě k tomu dětský úsměv? My v Nadačním fondu pomoci máme rádi oboje a ještě navíc jsme toho rádi součástí. I proto jsme se rozhodli stejně jako minulý rok podpořit Českého Ježíška

Český Ježíšek už více než pět let připomíná dětem, že je opravdu jedinou dominantou Vánoc a nenechá se nahradit ani Santa Clausem. Každé dítě, které napíše Ježíškovi svůj dopis s přáním, dostane jedinečnou personifikovanou odpověď. Tu zpracovává tým specialistů a psychologů, kteří nejlépe vědí, jak dítě potěšit nebo překvapit a udělat mu opravdu hezké svátky. A že dopisů opravdu není málo, potvrzuje i počet odpovědí, které každoročně Ježíšek rozešle  – je jich více než 45 000.

V minulých letech jste se také mohli zúčastnit velkého vypouštění balonku nebo vánoční soutěže s Českým Ježíškem a Nadačním fondem pomoci, ve které jste soutěžili o otevření vlastní crowdfundingové sbírky. I letos se už můžete těšit na dopisy od Ježíška – Nadační fond pomoci se opět stal generálním partnerem akce a věnoval organizaci téměř jeden milion korun. My v Nadačním fondu pomoci se tak na Vánoce už začínáme těšit. A co vy?