znesnáze21

Otevřeli jsme bezpečné místo pro setkávání těch, kteří potřebují pomoc, s těmi, kteří ji nabízí.

Komu pomáháme

Naše dárcovská platforma umožní rychlé založení sbírky na pomoc lidem, kterým do života zasáhla smrt blízkých, havárie nebo jiná rodinná či osobní tragédie, nemocným a hendikepovaným lidem, obětem podvodu a trestného činu. 

Sbírku si u nás mohou otevřít také neziskové organizace a projekty, které svou činností přispívají k dosahování obecného blaha.

Ověřené sbírky

Pravdivost příběhu je pro nás na prvním místě. Všechny sbírky před spuštěním ověřujeme.

Dárce tak může bezpečně a efektivně podpořit konkrétního člověka nebo projekt.

Méně byrokracie, více podpory

Sbírku založíte z pohodlí domova

Ať vyberete více nebo méně,
peníze vám zůstanou

Vybrané peníze
nedaníte

Dárce dostane potvrzení o daru


Sbírky měsíce

Nejsou nám lhostejné osudy lidí, kterým se ve vteřině změnil život. Zajímají nás příběhy malých i velkých bojovníků. Ceníme si organizací, které pracují srdcem a vnáší do společnosti dobro.

Podejte společně s námi pomocnou ruku

Kája se stal obětí agrese

Kluk s velkým srdcem a vždy pomocnou rukou pro druhé. To je náš Kája. V roce 2018 ho agresor umlátil do bezvědomí. Od té doby společně bojujeme. S vaší podporou bychom chtěli uhradit neurorehabilitační cvičení, které Káju posouvá kupředu.

Pomoc pro autistu Péťu

Péťa má těžkou formu dětského autismu, ADHD a těžkou mentální retardaci. Péče je o to náročnější, protože chlapec je agresivní a trpí sebepoškozováním. Maminka je na péči sama a situace se zhoršuje. S vaší pomocí by chtěla vybrat finance na odlehčovací pobyt.

Podpořte organizace, které pomáhají v okolí

Během své mise si milionáři vyslechli silné životní příběhy, setkali se s dřinou, utrpením, ale i s neskutečným odhodláním žít a užívat si život navzdory nepřízni osudu. Pomoct hrdinům projektu můžete i vy. 

znesnáze21

Dokážeme rychle a bezpečně spojit mnoho lidí a zajistit tak finanční pomoc tam, kde je to potřeba.