znesnáze21

Otevřeli jsme bezpečné místo pro setkávání těch, kteří potřebují pomoc, s těmi, kteří ji nabízí.

Komu pomáháme

Naše dárcovská platforma umožní rychlé založení sbírky na pomoc lidem, kterým do života zasáhla smrt blízkých, havárie nebo jiná rodinná či osobní tragédie, nemocným a hendikepovaným lidem, obětem podvodu a trestného činu. 

Sbírku si u nás mohou otevřít také neziskové organizace a projekty, které svou činností přispívají k dosahování obecného blaha.

Ověřené sbírky

Pravdivost příběhu je pro nás na prvním místě. Všechny sbírky před spuštěním ověřujeme.

Dárce tak může bezpečně a efektivně podpořit konkrétního člověka nebo projekt.

Méně byrokracie, více podpory

Sbírku založíte z pohodlí domova

Ať vyberete více nebo méně,
peníze vám zůstanou

Vybrané peníze
nedaníte

Dárce dostane potvrzení
o daru


Sbírky měsíce

Podejte společně s námi pomocnou ruku

Rehabilitace pro nemocnou Beátku

Beátka je teprve 5letá dívenka, která se narodila s vážnou genetickou metabolickou vadou. Ta jí způsobuje poškození orgánů, což ohrožuje Beátku na životě. Podstoupila transplantaci jater. Bohužel ta první se nezdařila a musela být provedena retransplantace. Rodina Beátky potřbuje nutně finance na rehabilitace. Pomozte s námi dívence dopřát šťastný život!

Potravinová pomoc a energie pro samoživitele

Jsou tu mezi námi tací, pro které aktuální ceny energií a potravin převyšují finanční rozpočet. Potravinová pomoc nebo zaplacení účtu za energie byly jsou a budou pro samoživitele obrovským gestem podpory. A proto vybrání cílové částky není konec, ale začátek – jedeme dál, vážení! Loď se nemusí potopit s nikým z nás. Pomůže i Vaše stokoruna. Děkujeme.

Michálek to neměl nikdy jednoduché, pomozme!

Michálek neměl lehký start do života. Narodil se matce závislé na drogách i na alkoholu. Byl biologické matce odebrán pro zanedbání péče. Dnes má již milující rodinu, ale ke štěstí mu chybí zdraví, Michálkovi totiž diagnostikovali po tom všem leukémii a opožděný vývoj. Dochází na terapie, které mu pomáhají s pokroky. Ale je to finančně náročné, proto rodina prosí o pomoc dárce.

znesnáze21

Dokážeme rychle a bezpečně spojit mnoho lidí a zajistit tak finanční pomoc tam, kde je to potřeba.