znesnáze21

Otevřeli jsme bezpečné místo pro setkávání těch, kteří potřebují pomoc, s těmi, kteří ji nabízí.

Komu pomáháme

Naše dárcovská platforma umožní rychlé založení sbírky na pomoc lidem, kterým do života zasáhla smrt blízkých, havárie nebo jiná rodinná či osobní tragédie, nemocným a hendikepovaným lidem, obětem podvodu a trestného činu. 

Sbírku si u nás mohou otevřít také neziskové organizace a projekty, které svou činností přispívají k dosahování obecného blaha.

Ověřené sbírky

Pravdivost příběhu je pro nás na prvním místě. Všechny sbírky před spuštěním ověřujeme.

Dárce tak může bezpečně a efektivně podpořit konkrétního člověka nebo projekt.

Méně byrokracie, více podpory

Sbírku založíte z pohodlí domova

Ať vyberete více nebo méně,
peníze vám zůstanou

Vybrané peníze
nedaníte

Dárce dostane potvrzení
o daru


Sbírky měsíce

Podejte společně s námi pomocnou ruku

Potravinová pomoc a energie pro samoživitele

Jsou tu mezi námi tací, pro které aktuální ceny energií a potravin převyšují finanční rozpočet. Potravinová pomoc nebo zaplacení účtu za energie byly jsou a budou pro samoživitele obrovským gestem podpory. A proto vybrání cílové částky není konec, ale začátek – jedeme dál, vážení! Loď se nemusí potopit s nikým z nás. Pomůže i Vaše stokoruna. Děkujeme.

Pomoc pro superhrdinu Kubíka s genetickým onemocněním

Kubík trpí od narození vrozenou genetickou vadou, charakteristickou ochabováním a ztrátou aktivní svalové hmoty, postupně tak ochrnuje. Chlapec každý den padá a bývá velmi unavený. Výtěžek sbírky půjde na automobil, který rodině ulehčí cesty za lékaři i do školy a dovolí Kubíkovi vést i nadále aktivní život. Například tréninky Powerchair Hockey.

Samoživitelka Zdena musí na operaci

„Na celý měsíc mi zbyde 1 300 korun. Nedá se s tím vyžít. Ale bojuju.“ Líčí samoživitelka Zdena, která se rozhodla pro sbírku na pomoc s nájemným na naší dárcovské platformě, jelikož brzy půjde na operaci, na kterou budou navazovat rehabilitace. Oddálí se tak její nástup do zaměstnání. S 2, 5letou dcerkou Zdeničkou se protloukají, jak jen to jde. Ale nyní je situace nad jejich síly.

znesnáze21

Dokážeme rychle a bezpečně spojit mnoho lidí a zajistit tak finanční pomoc tam, kde je to potřeba.