znesnáze21

Otevřeli jsme bezpečné místo pro setkávání těch, kteří potřebují pomoc, s těmi, kteří ji nabízí.

Komu pomáháme

Naše dárcovská platforma umožní rychlé založení sbírky na pomoc lidem, kterým do života zasáhla smrt blízkých, havárie nebo jiná rodinná či osobní tragédie, nemocným a hendikepovaným lidem, obětem podvodu a trestného činu. 

Sbírku si u nás mohou otevřít také neziskové organizace a projekty, které svou činností přispívají k dosahování obecného blaha.

Ověřené sbírky

Pravdivost příběhu je pro nás na prvním místě. Všechny sbírky před spuštěním ověřujeme.

Dárce tak může bezpečně a efektivně podpořit konkrétního člověka nebo projekt.

Méně byrokracie, více podpory

Sbírku založíte z pohodlí domova

Ať vyberete více nebo méně,
peníze vám zůstanou

Vybrané peníze
nedaníte

Dárce dostane potvrzení
o daru


Sbírky měsíce

Podejte společně s námi pomocnou ruku

100 kroků zpátky do života

Aby mohli peer mentoři, kteří sami zažili, co to znamená ocitnout se na vozíku, skutečně a efektivně pomáhat, musí se s klienty osobně setkat, poznat se, vyslechnout je a ukázat, že i na vozíku se dá žít aktivní život. Výtěžek sbírky jim to umožní. Podpoříte je?

Zpět na vlastní nohy!

Soňa je zdravotní sestra, maminka 3 dětí, která se potýká s vážnými zdravotními komplikacemi. Musela podstoupit operaci míchy a dnes se pohybuje na vozíku. Ztratila cit v nohách a omezena je i pohyblivost rukou. Díky rehabilitacím má však šanci se znovu postavit.

Abychom zůstali jako rodina spolu

Emminka je moje 3letá dcerka, která má velmi vzácné onemocnění, které má zřejmě jako jediná na světě. S Emmou a jejím bráškou jsme zůstali sami a bez pomoci druhých to bohužel nezvládneme. Nyní jsme přišli o auto, které je pro naše fungování nezbytné.

znesnáze21

Dokážeme rychle a bezpečně spojit mnoho lidí a zajistit tak finanční pomoc tam, kde je to potřeba.