znesnáze21

Otevřeli jsme bezpečné místo pro setkávání těch, kteří potřebují pomoc, s těmi, kteří ji nabízí.

Komu pomáháme

Naše dárcovská platforma umožní rychlé založení sbírky na pomoc lidem, kterým do života zasáhla smrt blízkých, havárie nebo jiná rodinná či osobní tragédie, nemocným a hendikepovaným lidem, obětem podvodu a trestného činu. 

Sbírku si u nás mohou otevřít také neziskové organizace a projekty, které svou činností přispívají k dosahování obecného blaha.

Ověřené sbírky

Pravdivost příběhu je pro nás na prvním místě. Všechny sbírky před spuštěním ověřujeme.

Dárce tak může bezpečně a efektivně podpořit konkrétního člověka nebo projekt.

Méně byrokracie, více podpory

Sbírku založíte z pohodlí domova

Ať vyberete více nebo méně,
peníze vám zůstanou

Vybrané peníze
nedaníte

Dárce dostane potvrzení
o daru


Sbírky měsíce

Podejte společně s námi pomocnou ruku

Handbike pro tátu Michala po úrazu

Všichni máme nějaká přání, ne každý si je ale kvůli zdraví může vlastními silami splnit. „Syn novou situaci zvládl poměrně dobře, byl silný, měl tátu, jen trošku jinak,“ popisuje Michal, jak se vyrovnávali s jeho nehodou. Tu naštěstí přežil, ale zanechalo to své následky. Michal je členem sboru dobrovolných hasičů, celý život byl aktivní. Elán by si rád zanechal i nyní! Pomozme!

Potravinová pomoc a energie pro samoživitele

Jsou tu mezi námi tací, pro které aktuální ceny energií a potravin převyšují finanční rozpočet. Potravinová pomoc nebo zaplacení účtu za energie byly jsou a budou pro samoživitele obrovským gestem podpory. A proto vybrání cílové částky není konec, ale začátek – jedeme dál, vážení! Loď se nemusí potopit s nikým z nás. Pomůže i Vaše stokoruna. Děkujeme.

Barču srazil bezohledný řidič: pomozme!

Šikovná studentka Barča měla dobře našlápnuto, bohužel však nestihla ukončit základní školu. V prosinci 2021 jí autem na přechodu srazil bezohledný řidič. Šance na návrat k normálnímu životu byla sice mizivá, ale nic s maminkou nevzdaly a pořád bojují! A tak svitla naděje, že má Bára šanci na návrat do života! Pojďme společně dokázat zpočátku nemožné spolu s Barčou!

znesnáze21

Dokážeme rychle a bezpečně spojit mnoho lidí a zajistit tak finanční pomoc tam, kde je to potřeba.