znesnáze21

Otevřeli jsme bezpečné místo pro setkávání těch, kteří potřebují pomoc, s těmi, kteří ji nabízí.

Komu pomáháme

Naše dárcovská platforma umožní rychlé založení sbírky na pomoc lidem, kterým do života zasáhla smrt blízkých, havárie nebo jiná rodinná či osobní tragédie, nemocným a hendikepovaným lidem, obětem podvodu a trestného činu. 

Sbírku si u nás mohou otevřít také neziskové organizace a projekty, které svou činností přispívají k dosahování obecného blaha.

Ověřené sbírky

Pravdivost příběhu je pro nás na prvním místě. Všechny sbírky před spuštěním ověřujeme.

Dárce tak může bezpečně a efektivně podpořit konkrétního člověka nebo projekt.

Méně byrokracie, více podpory

Sbírku založíte z pohodlí domova

Ať vyberete více nebo méně,
peníze vám zůstanou

Vybrané peníze
nedaníte

Dárce dostane potvrzení
o daru


Sbírky měsíce

Podejte společně s námi pomocnou ruku

Pro Lucinku po leukemii

Holčička Lucinka se narodila s Downovým syndromem. Když jí bylo 2,5 roku, tak onemocněla Akutní lymfoblastickou leukémií. Jako prvnímu člověku v ČR s tímto syndromem byla Lucince transplantovaná kostní dřeň. Díky tomu bude moci brzo jít do školy. Maminka Lucinky je ale samoživitelka a staré auto jim už dosluhuje, proto potřebují spolehlivý vůz na převozy.

Anielce na rehabilitace

Původně se měly narodit dvě holčičky – jedné ale na konci těhotenství přestalo bít srdíčko. Anielka v tu chvíli neměla dost kyslíku a následkem toho má nejtěžší formu DMO. Nadějí pro rodinu je Feldenkraisova metoda, která dělá s Anielkou doslova zázraky. Za léčbou musí jezdit do zahraničí, proto už rodina utratila všechny našetřené peníze. Pomozme Anielce se rozvíjet.

Auto pro Dádu

Dádě je 28 let a od narození je zcela závislá na péči své maminky. Žijí ještě společně s babičkou, která je po mozkové mrtvici s pokročilou fází stařecké demence také na vozíku a upoutaná na lůžko. 
Pečující mamince Dády moc uleví dostatečně velké auto, do kterého by se na převoz vešla nejen její dcera i s vozíkem a všemi pomůckami, ale využije ho i její nesoběstačná babička.

znesnáze21

Dokážeme rychle a bezpečně spojit mnoho lidí a zajistit tak finanční pomoc tam, kde je to potřeba.