znesnáze21

Otevřeli jsme bezpečné místo pro setkávání těch, kteří potřebují pomoc, s těmi, kteří ji nabízí.

Komu pomáháme

Naše dárcovská platforma umožní rychlé založení sbírky na pomoc lidem, kterým do života zasáhla smrt blízkých, havárie nebo jiná rodinná či osobní tragédie, nemocným a hendikepovaným lidem, obětem podvodu a trestného činu. 

Sbírku si u nás mohou otevřít také neziskové organizace a projekty, které svou činností přispívají k dosahování obecného blaha.

Ověřené sbírky

Pravdivost příběhu je pro nás na prvním místě. Všechny sbírky před spuštěním ověřujeme.

Dárce tak může bezpečně a efektivně podpořit konkrétního člověka nebo projekt.

Méně byrokracie, více podpory

Sbírku založíte z pohodlí domova

Ať vyberete více nebo méně,
peníze vám zůstanou

Vybrané peníze
nedaníte

Dárce dostane potvrzení
o daru


Sbírky měsíce

Podejte společně s námi pomocnou ruku

Plníme sny pacientům se Sanitkou přání ASČR

Všichni máme nějaká přání, ne každý si je ale kvůli zdraví může vlastními silami splnit. Přesně s tím pomáhá Sanitka přání. A Vy nyní můžete pomoci sny plnit také! Klienty Sanitky přání jsou lidé, kteří si svá – bohužel často poslední – přání ze závažných zdravotních důvodů už nezvládají splnit sami. Dopřejmě jim možná poslední životní radost! Třeba vidět vnučku, jak se vdává...

Potravinová pomoc a energie pro samoživitele

Jsou tu mezi námi tací, pro které aktuální ceny energií a potravin převyšují finanční rozpočet. Potravinová pomoc nebo zaplacení účtu za energie byly jsou a budou pro samoživitele obrovským gestem podpory. A proto vybrání cílové částky není konec, ale začátek – jedeme dál, vážení! Loď se nemusí potopit s nikým z nás. Pomůže i Vaše stokoruna. Děkujeme.

Romanovi můžeme společně zachránit život

Život onkologického 30letého pacienta Roman závisí na tom, zda-li se mu podaří vybrat potřebných 5 000 000 Kč na léčbu v USA. To je bohužel krutá realita, které čelí on i jeho žena, kterou si vzal ještě před tím, než onemocněl. Roman trpí agresivním vzácným sarkomem a u nás existuje pouze paliativní přístup k léčbě. V USA ale existuje naděje na záchranu jeho života!

znesnáze21

Dokážeme rychle a bezpečně spojit mnoho lidí a zajistit tak finanční pomoc tam, kde je to potřeba.