znesnáze21

Otevřeli jsme bezpečné místo pro setkávání těch, kteří potřebují pomoc, s těmi, kteří ji nabízí.

Komu pomáháme

Naše dárcovská platforma umožní rychlé založení sbírky na pomoc lidem, kterým do života zasáhla smrt blízkých, havárie nebo jiná rodinná či osobní tragédie, nemocným a hendikepovaným lidem, obětem podvodu a trestného činu. 

Sbírku si u nás mohou otevřít také neziskové organizace a projekty, které svou činností přispívají k dosahování obecného blaha.

Ověřené sbírky

Pravdivost příběhu je pro nás na prvním místě. Všechny sbírky před spuštěním ověřujeme.

Dárce tak může bezpečně a efektivně podpořit konkrétního člověka nebo projekt.

Méně byrokracie, více podpory

Sbírku založíte z pohodlí domova

Ať vyberete více nebo méně,
peníze vám zůstanou

Vybrané peníze
nedaníte

Dárce dostane potvrzení
o daru


Sbírky měsíce

Podejte společně s námi pomocnou ruku

Aby Adrianka mohla chodit a mluvit jako ostatní děti

Adrianka přišla na svět při náhlém komplikovaném porodu, kdy její život zachránil tatínek-lékař. Bohužel však došlo k vážnému poškození mozku, kvůli němuž Adrianka nemluví a obtížněji se začleňuje mezi ostatní děti. Pojďme malé princezně pomoci s terapiemi, které by zlepšily její stav. 

Podpořme malého Autistu Adámka v terapiích

Adámek žije se svou maminkou samoživitelkou. Kvůli kombinovanému postižení je spolupráce s chlapečkem problematická a časově náročná. Adámek je zcela závislý na pomoci druhé osoby. Proto vyžaduje dlouhodobou terapii, aby se mohl posunout směrem k co největší samostatnosti.

Pomozme ochrnuté Sabině získat zpět svobodu

Sabina se po vážné autonehodě probudila ochrnutá od ramen dolů a nyní je kvadruplegik. Podpořme ji získat zpět svobodu volně a bezstarostně se pohybovat. K naplnění tohoto snu potřebuje bezpečné a velké auto. Již má na úřadě zažádáno o příspěvek, ale ten ani zdaleka nepokryje celkovou výši ceny auta.

znesnáze21

Dokážeme rychle a bezpečně spojit mnoho lidí a zajistit tak finanční pomoc tam, kde je to potřeba.