znesnáze21

Jednoduchá a bezpečná cesta k založení sbírky

Komu pomáháme

Naše dárcovská platforma umožní rychlé založení sbírky na pomoc lidem, kterým do života zasáhla smrt blízkých, havárie nebo jiná rodinná či osobní tragédie, nemocným a hendikepovaným lidem, obětem podvodu a trestného činu. 

Sbírku si u nás mohou otevřít také neziskové organizace a projekty, které svou činností přispívají k dosahování obecného blaha.

Ověřené sbírky

Pravdivost příběhu je pro nás na prvním místě. Všechny sbírky před spuštěním ověřujeme.

Dárce tak může bezpečně a efektivně podpořit konkrétního člověka nebo projekt.

Méně byrokracie, více podpory

Sbírku založíte z pohodlí domova

Ať vyberete více nebo méně,
peníze vám zůstanou

Vybrané peníze
nedaníte

Dárce dostane potvrzení o daru


Sbírky měsíce

Nejsou nám lhostejné osudy lidí, kterým se ve vteřině změnil život. Zajímají nás příběhy malých i velkých bojovníků. Ceníme si organizací, které pracují srdcem a vnáší do společnosti dobro.

Podejte společně s námi pomocnou ruku

Notebooky pro online výuku dětí samoživitelů

Nora Fridrichová se spojila s platformou znesnáze21 a s přispěním dárců se podařilo získat už desítky počítačů a vybrat prostředky pro pořízení stovek dalších. Díky iniciativě už se první děti učí online, za dalšími stroje míří. Lidé dosud přispěli přes 1 milion korun.

Ponožky od babičky pro osamělé seniory

Jeden pár stojí 299 korun a váš dar pomůže hned třikrát. Podpoří osamělé seniory v pečovatelských zařízeních, více než 200 babiček, které ponožky upletly, a také vzdělávací a kulturní aktivity pro seniory v Centru Elpida.

Nedoslýchavou Andrejku okradli

Srpnový den měl být pro těžce nedoslýchavou Andrejku, maminku dvou dětí, dnem D. Čekalo jí první zapojení řečového procesoru. Radost bohužel vystřídaly těžké okamžiky… Vysněný procesor jí ukradli. Pojďme se složit na nový!

znesnáze21

Dokážeme rychle a bezpečně spojit mnoho lidí a zajistit tak finanční pomoc tam, kde je to potřeba.