znesnáze21

Jednoduchá a bezpečná cesta k založení sbírky

Komu pomáháme

Naše dárcovská platforma umožní rychlé založení sbírky na pomoc lidem, kterým do života zasáhla smrt blízkých, havárie nebo jiná rodinná či osobní tragédie, nemocným a hendikepovaným lidem, obětem podvodu a trestného činu. 

Sbírku si u nás mohou otevřít také neziskové organizace a projekty, které svou činností přispívají k dosahování obecného blaha.

Ověřené sbírky

Pravdivost příběhu je pro nás na prvním místě. Všechny sbírky před spuštěním ověřujeme.

Dárce tak může bezpečně a efektivně podpořit konkrétního člověka nebo projekt.

Méně byrokracie, více podpory

Sbírku založíte z pohodlí domova

Ať vyberete více nebo méně,
peníze vám zůstanou

Vybrané peníze
nedaníte

Dárce dostane potvrzení o daru


Sbírky měsíce

Nejsou nám lhostejné osudy lidí, kterým se ve vteřině změnil život. Zajímají nás příběhy malých i velkých bojovníků. Ceníme si organizací, které pracují srdcem a vnáší do společnosti dobro.

Podejte společně s námi pomocnou ruku

Pomáháme slaným dětem

Cystická fibróza je nemoc, která není na první pohled vidět. A stejně tak je to často s prací lidí, kteří pacientům pomáhají. Pojďme je společně podpořit.

Pro tátu hrdinu

Tatínek Petr chránil vlastním tělem svou dceru před útokem střelce v ostravské nemocnici. Sám střelným zraněním podlehl. Váš příspěvek ulehčí Lucce start do života a půjde na její vzdělání.

Už jen radostné dětství pro Olivku

Malá Olivka přežila jako jediná autonehodu. Přišla však o oba rodiče. Zaslouží si stálý domov, kde bude moct spokojeně vyrůstat. A právě tady bude váš dar pomáhat.

znesnáze21

Dokážeme rychle a bezpečně spojit mnoho lidí a zajistit tak finanční pomoc tam, kde je to potřeba.