znesnáze21

Jednoduchá a bezpečná cesta k založení sbírky

Komu pomáháme

Naše dárcovská platforma umožní rychlé založení sbírky na pomoc lidem, kterým do života zasáhla smrt blízkých, havárie nebo jiná rodinná či osobní tragédie, nemocným a hendikepovaným lidem, obětem podvodu a trestného činu. 

Sbírku si u nás mohou otevřít také neziskové organizace a projekty, které svou činností přispívají k dosahování obecného blaha.

Ověřené sbírky

Pravdivost příběhu je pro nás na prvním místě. Všechny sbírky před spuštěním ověřujeme.

Dárce tak může bezpečně a efektivně podpořit konkrétního člověka nebo projekt.

Méně byrokracie, více podpory

Sbírku založíte z pohodlí domova

Ať vyberete více nebo méně,
peníze vám zůstanou

Vybrané peníze
nedaníte

Dárce dostane potvrzení o daru


Sbírky měsíce

Nejsou nám lhostejné osudy lidí, kterým se ve vteřině změnil život. Zajímají nás příběhy malých i velkých bojovníků. Ceníme si organizací, které pracují srdcem a vnáší do společnosti dobro.

Podejte společně s námi pomocnou ruku

Ulevme Martině a Lukášovi od bolesti

Martina a její syn Lukáš toho protrpěli tolik, že by toho bylo moc na několik životů. Oni jsou na to sami. Během pár let přišli o své milované a oba postihly vážné nemoci. Hendikepovaný Lukáš se navíc stal obětí trestného činu, který jemu i jeho mámě zanechal hluboké rány na duši.

Terezka boj nevzdává! Pojďme jí ho ulehčit

Terezka se narodila předčasně a hned po narození jí osud nadělil první životní výzvu. Malá bojovnice prodělala krvácení do mozku.  A byla jí diagnostikována DMO. Rodina nyní řeší pořízení nového invalidního vozíku a trupové ortézy. Jenže bohužel naráží na byrokracii... 

Po vdechnutí jídla skončila ve vigilním kómatu

Příběh Lucie je jako zlý sen, který se může stát každému z nás. Budou to tři roky, co upadla do vigilního kómatu. Vše změnilo sousto jídla, které vdechla a začalo ji dusit. V tu chvíli začal boj o život. Pojďme Lucii přispět na rehabilitace!

znesnáze21

Dokážeme rychle a bezpečně spojit mnoho lidí a zajistit tak finanční pomoc tam, kde je to potřeba.