znesnáze21

Jednoduchá a bezpečná cesta k založení sbírky

Komu pomáháme

Naše dárcovská platforma umožní rychlé založení sbírky na pomoc lidem, kterým do života zasáhla smrt blízkých, havárie nebo jiná rodinná či osobní tragédie, nemocným a hendikepovaným lidem, obětem podvodu a trestného činu. 

Sbírku si u nás mohou otevřít také neziskové organizace a projekty, které svou činností přispívají k dosahování obecného blaha.

Ověřené sbírky

Pravdivost příběhu je pro nás na prvním místě. Všechny sbírky před spuštěním ověřujeme.

Dárce tak může bezpečně a efektivně podpořit konkrétního člověka nebo projekt.

Méně byrokracie, více podpory

Sbírku založíte z pohodlí domova

Ať vyberete více nebo méně,
peníze vám zůstanou

Vybrané peníze
nedaníte

Dárce dostane potvrzení o daru


Sbírky měsíce

Nejsou nám lhostejné osudy lidí, kterým se ve vteřině změnil život. Zajímají nás příběhy malých i velkých bojovníků. Ceníme si organizací, které pracují srdcem a vnáší do společnosti dobro.

Podejte společně s námi pomocnou ruku

Handbike pro úžasnou mamku Lucku

Lucce před lety praskla aorta. Lékaři jí zachránili život, ale bohužel už nemohli zabránit tomu, že mamce pěti dětí ochrnuly nohy. Díky handbiku se bude moct Lucka znovu vrátit ke sportování.

Laskavost plodí laskavost

Tisíce dobrovolníků pomáhají po celém Česku. Z našich sousedů, spolužáků, kolegů a známých se stali superhrdinové dneška.  Teď je ten správný čas, abychom jim ukázali, že pro ně jsme tu zase my.

Když jsou princezny nemocné...

Rodiče tří sestřiček, které trápí vážné zdravotní komplikace, použijí váš příspěvek na nákup zdravotnického vybavení, speciální stravy, hygienických pomůcek a léků, které nehradí pojišťovny.

znesnáze21

Dokážeme rychle a bezpečně spojit mnoho lidí a zajistit tak finanční pomoc tam, kde je to potřeba.