sdílet darovat

Pomoc obětem trestných činů

  • Projekt
  • Novinky
  • Komentáře

Organizátor projektu:

Projekt byl ukončen

Čas do konce: Projekt byl ukončen

Vybráno: 1 618 Kč z 250 000 Kč

0,65 %
Vybráno 0,65 %
Donátoři přispěli 1 000 Kč a Karel Janeček přispěl 618 Kč
SDÍLET NA

Počet sdílení: 0

Praha

Nadační fond pomoci Karla Janečka se rozhodl podat pomocnou ruku obětem trestných činů a pomoci jim tak nejen vyrovnat se s nepříznivou životní situací, ale také se zpět adaptovat do běžného života.

Každý, kdo se stane obětí trestného činu, si pravděpodobně klade otázku „proč právě já?!“ Dokud se nám nic zlého nestane, má většina z nás pocit, že pravděpodobnost zaplést se do něčeho nekalého, je téměř mizivá. V Nadačním fondu pomoci, kde se neustále s oběťmi trestných činů setkáváme, ale moc dobře víme, že obětí trestného činu se může stát velmi jednoduše každý z nás.

Přes veškerou ochranu společnosti, která nám je příslušnými orgány poskytována, bohužel ne všichni unikneme agresorům a podvodníkům. Jako oběti trestného činu Vám může být způsobena nejen majetková či morální újma, v horším případě je oběti trestného činu ublíženo na zdraví.

Právě obětem, kterým bylo ublíženo, jsme se rozhodli pomoci. Finanční podpora, která jim bude poskytnuta, může například uhradit léčebné výdaje, zaplatit terapii a pomoci při vyrovnávání se s traumatickým zážitkem trestného činu a usnadnit tak návrat do běžného života…

Oběti trestných činů, které finančně podpoříme, vybereme v průběhu dubna ve spolupráci s neziskovými organizacemi, které se právě o takovéto klienty starají.

Podejte i Vy pomocnou ruku obětem trestných činů, každou korunu, kterou přispějete, vynásobíme zlatým řezem.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další projekty