sdílet darovat

Magie vztahů

  • Projekt
  • Novinky
  • Komentáře

Organizátor projektu: Anna Audrlicjá

anna.audrlicka@socialniklinika.cz
Projekt byl ukončen

Čas do konce: Projekt byl ukončen

Vybráno: 326 825 Kč z 311 872 Kč

104,79 %
Vybráno 104,79 %
Donátoři přispěli 207 690 Kč a Karel Janeček přispěl/a 119 135 Kč
SDÍLET NA

Praha

#MAGIE VZTAHŮ – SBÍRKA NA DOSTUPNOU PSYCHOTERAPII

Víte, co vznikne, když pomáhá společně 65 terapeutů a terapeutek?
SOCIÁLNÍ KLINIKA. Projekt nabízející krátkodobou terapii lidem, co se nachází v náročné životní situaci (rozvod, onemocnění, ztráta blízkého člověka atd.) a kteří by si jinak nemohli z finančních důvodů terapeutickou podporu dovolit.

Dobrovolní terapeuti a terapeutky nepobírají za svou práci žádnou finanční odměnu. Od začátku projektu poskytli přes 1 800 hodin terapie. Klienti a klientky za terapeutické služby platí poplatek podle svých individuálních možností. Sociální kliniku požádalo o pomoc od roku 2014 již 431 mužů a žen, 245 z nich čerpalo terapii o 12 sezeních, ostatním byly doporučeny jiné, pro ně vhodnější služby.

MAGIE VZTAHŮ je benefiční šňůra workshopů, kdy inspirativní osobnosti české psychoterapie nabízí přednášky a kurzy ve prospěch Sociální kliniky, která tak bude moci zpřístupnit terapii dalším lidem.

VYBERTE SI KURZ
a přispějte vámi zvolenou částkou na Sociální kliniku. V nabídce najdete např. meditativní tanec Buto, workshop k práci se svým hlasem, seminář zaměřený na vztah k práci, víkendový seminář na práci se vztahy, ad.

nebo

PODPOŘTE SOCIÁLNÍ KLINIKU PŘÍMO
Nyní je nejvhodnější doba, neboť váš vklad znásobí Nadační fond pomoci Karla Janečka zlatým řezem. Možná jste někdy sami byli v tíživé situaci, ze které vám někdo pomohl, pošlete tuto pomoc dál.

„Většinu našich klientů jejich život dovedl do těžké situace, kdy akutně potřebují psychoterapeutickou pomoc. Jenže právě kvůli své životní zátěži si ji obvykle nemůžou dovolit. Proto jsme založili Sociální kliniku – jako cestu ven z kruhu.“ Barbora Janečková, zakladatelka Sociální kliniky.

logo

Sledujte náš projekt na sociálních sítích a sdílejte!

  033
Moc Vám děkujeme za podporu.

Vložit komentář

Na projekt ještě nepřispěl nikdo, můžete být první!

Další projekty