sdílet darovat

Jsme Buchaři!

  • Projekt
  • Novinky
  • Komentáře

Organizátor projektu:

Projekt byl ukončen

Čas do konce: Projekt byl ukončen

Vybráno: 938 560 Kč z 420 053 Kč

223,44 %
Vybráno 223,44 %
Donátoři přispěli 778 100 Kč a Karel Janeček přispěl 160 460 Kč
SDÍLET NA

Počet sdílení: 0

Kařez

Čtyřem sourozencům z Kařeza se v jedné chvíli změnil celý život – při autonehodě na Horažďovicku přišli o oba rodiče. Jejich děti ve věku 22, 19, 11 a 2 roky zůstaly samy a musí se vyrovnat nejen s obrovskou ztrátou, ale také se současnou životní situací. Po této tragické události ale přišel i kousek naděje – kolem rodiny se semkla nejen obec, ale i spoustu dalších známých a přátel rodiny, kteří chtějí pomoci. O kauzu se hned začala ve velké míře zajímat i média.

Pamatujete si případ tragické autonehody, který v minulých dnech obletěl internet? Připomeňte si ho zde.

Oba manželé se vraceli s nejmladší dcerou domů, když je srazilo auto jedoucí v protisměru. Místní obec se okamžitě spojila a nabídla rodině tolik potřebnou pomoc. Přišli s nápadem veřejné sbírky, kterou se rozhodli svěřit do rukou právě nám.

Právě otevíráme pro všechny sourozence crowdfundingovou sbírku, do které se můžete zapojit i vy! Každý Váš příspěvek jako vždy znásobíme zlatým řezem! 

Finance rodina použije na zajištění každodenních potřeb a běžné agendy, včetně oblečení nebo zájmových aktivit. Peníze také velmi ulehčí nejstaršímu z dětí stát se hlavou rodiny a postarat se o své sourozence. Vždyť jsou to přeci Buchaři a jen tak se nevzdají!

Nedávno jsme otevřeli podobnou crowdfundingovou sbírku Nový začátek čtyřem dětem, která měla rekordní úspěšnost – vybrali jsme 1,7 milionu korun!
Pomůžete nám překonat tuto částku a nastartovat nový život čtyřem sourozencům?

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Na projekt ještě nepřispěl nikdo, můžete být první!

Další projekty