sdílet darovat

Cesta k Baltu 2019 – Volume III

  • Projekt
  • Novinky
  • Komentáře

Organizátor projektu: Tomáš Slavata

tomasslavata@seznam.cz
Projekt byl ukončen

Čas do konce: Projekt byl ukončen

Vybráno: 199 688 Kč z 194 481 Kč

102,68 %
Vybráno 102,68 %
Donátoři přispěli 125 396 Kč a Karel Janeček přispěl/a 74 292 Kč
SDÍLET NA

Praha

Další dětský domov se rozhodl pomoci, letos se jedná o DD Liběchov a chtějí podpořit domov důchodců Vidim a Nadační fond „N“ – pro nedonošená miminka – FN Motol. 5 odvážných dětí se rozhodlo za pět dní dojet k Baltu a přijmout tak výzvu, nebo spíše pokořit trať dlouhou 580 km. Chtějí pokořit nejen sebe, ale hlavně udělat maximum proto, aby vybraly co nejvíce peněz právě pro již zmíněné lidi. Děti si samy uvědomují, jak moc jim lidé kolem nich pomáhají a chtějí pomoci kolem sebe. Díky vychovatelům a pani ředitelce Šůmové (dětského domova Liběchov), která tuto akci plně podporuje, mohou děti tuto cestu i přes svůj zdánlivě nízký věk podniknout a překonat tím i svoje hranice. Cesta k Baltu – Volume III symbolicky odstartuje v DD Krompach, kde to vše v roce 2016 začalo. Nechci, aby se zapomnělo na to, kdo za tímto stojí, a to aby se tato myšlenka zachovala tam, kde se narodila.

Sledujte cestu dětských hrdinů, kteří chtějí během jednoho týdne vybrat částku 200 000,-

Na jejich cestě jim bude dělat support triatlonista Tomáš Slavata, který uzpůsobil celou sérii závodů Slavata tour tak, aby v červnu měl dostatek času na jejich podporu. Také zajistí kola Author, aby děti měly kvalitní vybavení. Jiří Januška se zase stane fotografem, který zachytí celou cestu. Decathlon Liberec zase pomůže veškerý materiál připravit. Nadační Fond Pomoci zlatým řezem znásobí každou Vaši částku K cestě k Baltu se připojí herci Cirk La Putyka, Ondra Malý, Jiří Kohout a mnoho dalších osobností.

Děti z prostředí dětských domovů často žijí obklopeni pomocí zvenčí, ale i ony samy chtějí a uvědomují si, že chtějí pomáhat dál. Nechtějí jen přijímat, ale ukázat, že dokážou vzdorovat velkým výzvám, a nejen těm životním.

Vložit komentář

Na projekt ještě nepřispěl nikdo, můžete být první!

Další projekty