Hledáme posilu! Projektový manažer

21. února 2023

Chcete dělat práci, která má opravdový smysl v progresivní a úspěšné neziskovce? Není vám cizí pracovat systematicky, ale zároveň máte rád/a přidat do práce i vlastní invenci? Pak jste to možná právě vy, koho hledáme!

Do Nadačního fondu pomoci a dárcovské platformy znesnáze21 hledáme projektového manažera. Manažer bude odpovědný za řízení, kontrolu a realizaci projektů pod hlavičkou Nadačního fondu pomoci, a to zejména v rámci dárcovské platformy znesnáze21 a nového darovacího nástroje GoodyDo, který umožňuje přispívat na charitativní projekty přímo v košíku e-shopů.

Proč pracovat u nás?

Nabízíme moderní přístup k charitě se zapojením nových technologií. Jsme organizace, která aktivně vyhledává cesty, jak posunout dárcovství a přináší trendy na český trh. Za tři roky fungování se nám společně s dárci podařilo vložit do společnosti přes 210 milionů korun na dobročinné účely. V roce 2022 jsme se dostali do TOP 10 nadací a nadačních fondů. Stanete se tak součástí úspěšné neziskovky a budete se podílet na dalším růstu.

Jsme malý tým, kterému záleží na vztazích mezi kolegy, pivo po práci není výjimkou. Kancelář najdete na Náměstí Bratří Synků, jedná se o prosvětlený byt, navíc dogfriendly. Koncem týdne si můžete vzít práci s sebou klidně na druhý konec republiky, funguje u nás homeoffice.

Co bude nejčastější náplní vaší práce?

– Vedení a řízení 10členného týmu

– Rozvoj dárcovské platformy, včetně navržení strategie a vyhodnocování výsledků

– Řízení komunikace v projektech, podpora a motivování kolegů

– Analýza a řízení rizik a příležitostí

– Sestavování rozpočtu a hlídání cash flow (zkušenost se Salesforce výhodou)

– Příprava smluvních rámců a další dokumentace

– Dohled nad vyúčtováním veřejné sbírky, komunikace s úřady

–  Komunikace a řízení externích spolupracovníků, zejména marketingoví specialisté, vývojáři webu, právní a účetní služby

– Komunikace a koordinace spolupráce s klíčovými partnery

– Koordinace PR a marketingových aktivit

– Prezentace činnosti v médiích a na odborných konferencích (ve spolupráci s marketingovým týmem)

Mzda: 45 000 Kč – 55 000 Kč, 25 dní dovolené

Nástup duben 2023

Kancelář na Praze 4

Ozvěte se nám prosím na: kancelar@nfpomoci.cz, ideálně přiložte rovnou své strukturované CV a stručný motivační dopis/ pár vět o vás.